Kalender
Händelser
Vecka 3
Lördag 2019-01-19
kl 14:00
F-laget mot Arendals BK i Lerums Bowlinghall
Lördag 2019-01-19
kl 16:00
A-laget mot Wåxnäs BC i Lerums Bowlinghall
Söndag 2019-01-20
kl 10:00
C-laget mot Ytterby BK B i Lerums Bowlinghall
Söndag 2019-01-20
kl 11:40
B-laget mot KF Velebit i Lerums Bowlinghall
Vecka 4
Lördag 2019-01-26
kl 10:00
A-laget mot BK Kåess i Skara Bowlinghall
Lördag 2019-01-26
kl 13:20
A-laget mot BK WIK i Lidköpings Bowlinghall
Lördag 2019-01-26
kl 13:20
F-laget mot BK Astoria i Lerums Bowlinghall
Söndag 2019-01-27
kl 10:00
C-laget mot Stenungsunds BC B i Lerums Bowlinghall
Söndag 2019-01-27
kl 10:00
B-laget mot Arendals BK B i Göteborg - Backa
Vecka 7
Lördag 2019-02-16
kl 11:00
A-laget mot BK Edet i Lerums Bowlinghall
Lördag 2019-02-16
kl 14:00
F-laget mot Team Partille BC i Partille Arena - John Scott´s
Söndag 2019-02-17
kl 10:00
B-laget mot IK Heim B i Lerums Bowlinghall
Vecka 8
Lördag 2019-02-23
kl 09:40
F-laget mot The Golden Bowlers i Göteborg - Lundbyhallen
Lördag 2019-02-23
kl 10:00
A-laget mot BK 64 i Töreboda Bowlinghall
Lördag 2019-02-23
kl 13:30
F-laget mot Kabaré BS F i Göteborg - Stigberget
Lördag 2019-02-23
kl 15:00
A-laget mot BK Kyrk i Skövde - O´Learys
Söndag 2019-02-24
kl 10:00
C-laget mot BK Astoria B i Lerums Bowlinghall
Söndag 2019-02-24
kl 10:40
B-laget mot Kungälvs BK B i Kungälvs Bowlinghall
Vecka 9
Lördag 2019-03-02
kl 10:00
A-laget mot BK Nobel F i Lerums Bowlinghall
Söndag 2019-03-03
kl 10:00
F-laget mot BK Korp i Lerums Bowlinghall
Söndag 2019-03-03
kl 11:40
B-laget mot The Golden Bowlers B i Göteborg - Lundbyhallen
Söndag 2019-03-03
kl 11:40
C-laget mot BK Virveln B i Lerums Bowlinghall
Vecka 10
Lördag 2019-03-09
kl 10:00
A-laget mot BK June i Jönköping - RC Bowl Arena
Lördag 2019-03-09
kl 12:00
A-laget mot Jönköpings KK i Jönköping - RC Bowl Arena
Lördag 2019-03-09
kl 12:40
F-laget mot Team Alingsås BC F1 i Lerums Bowlinghall
Söndag 2019-03-10
kl 10:00
B-laget mot Häcken BK B i Lerums Bowlinghall
Söndag 2019-03-10
kl 10:00
C-laget mot BK Hu i Partille Arena - John Scott´s
Vecka 13
Lördag 2019-03-30
kl 11:40
F-laget mot BK Korp i Uddevalla Bowlinghall
Lördag 2019-03-30
kl 13:20
F-laget mot BK Team Obelix i Uddevalla Bowlinghall
Söndag 2019-03-31
kl 11:00
C-laget mot Hönö BK B i Hönö Bowlinghall
Söndag 2019-03-31
kl 12:00
B-laget mot BK Joker B i Lerums Bowlinghall
Söndag 2019-03-31
kl 14:20
A-laget mot BK WIK i Lerums Bowlinghall
Vecka 14
Lördag 2019-04-06
kl 10:00
A-laget mot BK Virveln i Lerums Bowlinghall
Lördag 2019-04-06
kl 13:40
F-laget mot BK Team Kungsbacka i Lerums Bowlinghall
Söndag 2019-04-07
kl 10:00
C-laget mot Majornas IK B i Lerums Bowlinghall
Kalender
<< Januari 2019 >>
M T O T F L S
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
Senaste matchresultat

Team Partille BC B
8
-
-
Team Lerum BC B
12
Matchinfo

Ytterby BK B
8
-
-
Team Lerum BC C
12
Matchinfo

BK Viskan
17
-
-
Team Lerum BC F
3
Matchinfo

Team Lerum BC A
13
-
-
BK Joker F
7
Matchinfo

IFK Borås F
11
-
-
Team Lerum BC F
9
Matchinfo
Högsta resultat senaste spelhelgen
Peter Thorsson 970
Thomas Lantz 848
Anders Axell 826
Christer Josefsson 820
Stefan Johansson 799